wz

SEE THEM

Zrušení cenzury (mozaiky) v The Sims


K čemu See Them slouží ?

See Them je prográmek v češtině, kterým můžete vypnout cenzuru (mozaika, když jsou Sims nazí) v kterékoliv verzi The Sims. Funguje od originálních Sims po Makin' Magic nebo Complete Collection, ve všech jazykových mutacích.

Pozor! See Them umožňuje vidět nahaté Simsáky. Používat tento program byste měli, jen pokud máte minimálně 13 let. V opačném případě jej nestahujte!


See Them 1.2

Popis Nejnovější volně stažitelná verze pro Windows 95 / 98 / Me / 2000 / XP / Vista (10.12.2005).
  Program vyžaduje: 1 MB volného místa na disku + jakoukoliv verzi The Sims.
Novinky Podporuje The Sims Complete Collection :o)
Další funkce Unleashed - vaše zvířátka jsou také bez cenzury.
  Program může být spuštěn s těmito parametry:
    -z (zruší cenzuru bez zobrazení hlavního okna + vypíše, jestli vše proběhlo OK)
    -v (vrátí cenzuru bez zobrazení hlavního okna + vypíše, jestli vše proběhlo OK)
    -sz / -sv (skrytý mód - zruší / vrátí cenzuru bez jakéhokoliv okna nebo hlášení)
    -e / -c (ruční nastavení angličtiny nebo češtiny - třeba pokud někdo ze Slovenska neumí česky ;-)

Licenční podmínky

See Them je FREEWARE. Můžete si jej tedy bez jakékoliv registrace stáhnout a používat na libovolném počtu PC. Program můžete dále šířit za podmínky, že obdržíte můj písemný souhlas - ovšem vždy jen celou instalaci (SeeThem.zip) v nezměněné podobě a vždy pouze ZDARMA. Distribuce programu za účelem získání peněz či jiných výhod je nelegální. Pokud dostanete můj souhlas, musíte zahrnout název mého webu a přidat odkaz směřující na úvodní stránku Simsek.

Nesmíte program modifikovat nebo dále šířit jeho jednotlivé části, jako je grafika či obrázky z mých webových stránek. Pokud chcete umístit odkaz na Simsky z vašeho webu, můžete tak učinit, ale nesmíte linkovat konkrétní obrázek nebo soubor ke stažení - vždy jen úvodní stránku.

Autor programu nenese žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé užíváním programu.
Stažením programu souhlasíte s licenčními podmínkami.

Stáhnout See Them 1.2 teď - Klik pravým + Uložit cíl jako...


Velikost souboru je jen 0,2 MB, ale i tak vám doporučujeme použít jakýkoliv stahovací program, který podporuje navázání přerušeného stahování (resuming).

Pokud dojde k chybě při otevírání souboru, znamená to, že se ho nepovedlo celý stáhnout.

Jak zrušit mozaiku ?

See Them nevyžaduje žádnou instalaci. Jednoduše stáhněte soubor SeeThem.zip na počítač s The Sims - do jakéhokoliv umístění. Ukončete hru, otevřete stažený archív a spusťte See Them dvojklikem na soubor SeeThem (má ikonu ve tvaru srdce). Nebo můžete soubory z archívu rozbalit do libovolného adresáře a spustit program odtud. Poté klikněte na pravý obrázek (nahatá Simska). Program sám najde adresář s The Sims a provede potřebné úpravy. Vpravo nahoře se vypíše, jestli se povedlo cenzuru vypnout. Lehké, co ?

See Them nevyžaduje žádné další knihovny ani programy ke svému běhu, poběží na jakémkoliv PC. Taktéž nepotřebuje žádný konfigurační soubor, neukládá data do systémových složek, nezasahuje do registru Windows, neshromažďuje informace o uživatelích ani neposílá žádné informace autorovi či jiným osobám přes internet.

Jak vrátit mozaiku zpět ?

Zavřete The Sims, spusťte See Them a klikněte na levý obrázek (Simska za mozaikou). Vpravo nahoře se vypíše, jestli se povedlo cenzuru zase zapnout. Pokud chcete See Them úplně odstranit, stačí smazat soubory rozbalené z archívu.

Na co jsou dobré parametry ?

Můžete si pro See Them vytvořit na ploše dvě ikony - jednu pro zrušení mozaiky (-z nebo -sz), druhou pro vrácení mozaiky zpět (-v nebo -sv). Pokud máte Windows XP nebo ve Windows 98 používáte profily, můžete umístit zástupce See Them do složky Po Spuštění - pro vás s parametrem -sz, pro vaše děti s parametrem -sv. Vaše děti už nikdy neuvidí nahé Sims!

Pokud chcete See Them používat s parametry, nejjednodušší je přidat daný parametr na konec řádku Cíl (klikněte pravým tl. myši na ikoně See Them a zvolte Vlastnosti). Příklad: Změňte řádek Cíl z "C:\Utils\SeeThem.exe" na "C:\Utils\SeeThem.exe" -sz .

Co když si stáhnu novou verzi programu, či nainstaluji nový datadisk ?

Pokud si stáhnete novější verzi See Them, uložte ji místo starší verze programu a nahraďte případné rozbalené soubory novými. Pak program spusťte a klikněte na pravý obrázek. V případě instalace nového datadisku není nutné vůbec nic provádět - See Them je kompatibilní se všemi verzemi The Sims.


See Them - (C) 2003 - 2007 Dave Luv web: Simsky e-mail: Simsky(a)seznam.cz