wz

SEE THEM 2

Zrušení cenzury (kostiček) + aktivace cheatů v The Sims 2


K čemu See Them 2 slouží ?

See Them 2 je prográmek v češtině, kterým můžete vypnout cenzuru (mozaika, když jsou Sims nazí) v kterékoliv verzi The Sims 2. Funguje v původní verzi hry, v University (Univerzita), v Nightlife (Noční život), v Open for Business (Podnikání), Family Fun Stuff (Pro rodinnou zábavu), Glamour Life (Pro luxusní život), Pets (Mazlíčci), Seasons (Roční období), Celebration Stuff (Pojďme slavit), H&M Fashion (H&M móda), Bon Voyage (Šťastnou cestu), Teen Style Stuff (Pro teenagery), FreeTime (Volný čas), Kitchen and Bath (Kuchyně a koupelny), Ikea Home Stuff (Ikea domov), Apartment Life (Život v bytě), Mansion & Garden Stuff (Sídla a zahrady)... - ve všech jazykových mutacích, s jakoukoliv opravou hry (patchem).

•  See Them 2.31 je kompatibilní i s kolekcí "Sídla a zahrady"  •

Tento program také umí povolit pokládání objektů šikmo či bez přichytávání k mřížce, stejně jako změnu mnoha herních nastavení. Můžete měnit dovednosti Sims i jejich další ukazatele, jejich povahu i vzhled - stačí pomocí See Them 2 přepnout hru do režimu vývojářských cheatů. Uživatelské rozhraní obsahuje obrázky místo textů - program tak mohou používat i úplní začátečníci.

See Them 2 také dokáže změnit dovednosti vašich Sims :o)

See Them 2 si sám zjistí umístění hry, takže se nemusíte zabývat žádným hledáním herního adresáře. Taktéž vůbec nevyžaduje instalaci a nepotřebuje ke svému běhu žádné pomocné soubory. Program používá známý Quaxiho soubor (censor.package) pro odstranění cenzury ve všech verzích hry.

Pozor! See Them 2 umožňuje vidět nahaté Simsáky. Používat tento program byste měli, jen pokud máte minimálně 13 let. V opačném případě jej nestahujte!

Poznámka: Mnohé objekty (okna, dveře...) vyžadují, aby během jejich nákupu bylo povoleno přichytávání k mřížce. Doporučuji mít nepřetržitě zapnutý jen odstraňovač cenzury a šikmé umisťování objektů.


See Them 2.31

Popis Nejnovější volně stažitelná verze pro Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista (19.08.2006).
  Program vyžaduje: 0,5 MB volného místa na disku + jakoukoliv verzi The Sims 2.
NovinkaZrušena úvodní hláška s detaily o odstraňovači cenzury.

Díky Quaxi za odstraňovač cenzury pro Nightlife,
  Lily Whyte za pomoc s překladem a za dokonalé otestování programu,
  Abby za pomoc s překladem textů pro uživatelské rozhraní,
  Susan, Kevin, Malina, Simáčik, O'mi, Luisa za otestování programu.

Licenční podmínky

See Them 2 je FREEWARE. Můžete si jej tedy bez jakékoliv registrace stáhnout a používat na libovolném počtu PC. Program můžete dále šířit za podmínky, že obdržíte můj písemný souhlas - ovšem vždy jen celou instalaci (SeeThem2.zip) v nezměněné podobě a vždy pouze ZDARMA. Distribuce programu za účelem získání peněz či jiných výhod je nelegální. Pokud dostanete můj souhlas, musíte zahrnout název mého webu a přidat odkaz směřující na úvodní stránku Simsek.

Nesmíte program modifikovat nebo dále šířit jeho jednotlivé části, jako je grafika či obrázky z mých webových stránek. Pokud chcete umístit odkaz na Simsky z vašeho webu, můžete tak učinit, ale nesmíte linkovat konkrétní obrázek nebo soubor ke stažení - vždy jen úvodní stránku.

Autor programu nenese žádnou odpovědnost za případné škody vzniklé užíváním programu.
Stažením programu souhlasíte s licenčními podmínkami.

Stáhnout See Them 2.31 teď - Klik pravým + Uložit cíl jako...

Soubor stáhnete kliknutím na obrázek. Velikost je jen 0,3 MB, ale i tak vám doporučujeme použít jakýkoliv stahovací program, který podporuje navázání přerušeného stahování (resuming).

Pokud dojde k chybě při otevírání souboru, znamená to, že se ho nepovedlo celý stáhnout.

Jak se s programem zachází ?

See Them 2 nevyžaduje žádnou instalaci. Jednoduše stáhněte soubor SeeThem2.zip na počítač s The Sims 2 - do jakéhokoliv umístění. Ukončete hru, otevřete stažený archív a spusťte See Them 2 dvojklikem na soubor SeeThem2 (má ikonu ve tvaru srdce). Nebo můžete soubory z archívu rozbalit do libovolného adresáře a spustit program odtud.

Po spuštění programu uvidíte stejné rozhraní, jako na výše uvedeném obrázku. Pokud chcete odstranit cenzuru (kostečky), klikněte na levý obrázek (nahatá Simska) - červený symbol X se změní na zelené zaškrtnutí, což znamená, že cenzura byla úspěšně odstraněna.

Pokud chcete kostečky zase vidět, jednoduše znovu klikněte na obrázek s nahatou Simskou - zelené zaškrtávátko se změní zpět na červené X.

Co program ještě umí ?

Pokud kliknete na pravý obrázek (4 květináče), můžete povolit / zakázat pokládání předmětů mimo mřížku (do libovolného místa). Používejte ale tento cheat jenom např. pro hezčí umístění dekorací po jejich nákupu - nepoužívejte ho během stavění a vybavování domu nábytkem. Některé předměty (dveře, okna, kuchyňská linka) vyžadují tento cheat vypnutý během svého umisťování, protože musí být přesně na středu dlaždice či bloku zdi.

Když kliknete na obrázek s křesly, můžete objekty otáčet po 45 stupních a umisťovat je šikmo, pokud máte University nebo novější datadisk. Pozor - ne každý objekt tuto funkci podporuje, hlavně velké objekty (např. postele) pak nemusí fungovat. Pro otáčení musíte použít klávesy "," a "." (na těch samých klávesách je napsáno i "<" a ">").

Kliknutím na zbývající obrázek (obsahující menu s nabídkami) můžete hru přepnout do vývojářského režimu - známého jako Debug mode. Tento režim byl vytvořen autory hry a See Them 2 vám ho umožní zapnout / vypnout. Když je tento režim aktivní, některé předměty stažené z internetu mohou zobrazit chybové hlášení. Po spuštění hry a vstupu na pozemek držte Shift a klikněte na Simsáka, čímž vyvoláte zmíněné menu. Můžete pak změnit vzhled vašeho Simsáka či jeho aspiraci (životní cíle), ale buďte opatrní - některé příkazy mohou vaše Simsáky zabít! Pokud přesně nevíte, co se po použití příkazu stalo, neukládejte hru!

Tento režim hry zároveň umožňuje měnit všechny ukazatele vašich Simsáků - ve hře držte stisknuté levé tlačítko myši a táhněte kurzor přes kterýkoliv z ukazatelů - můžete tak například zmaximalizovat dovednosti vašich Sims, nutné pro povýšení v práci!

Je používání tohoto programu bezpečné ?

See Them 2 nemění žádný soubor ve hře - pouze využívá rozhraní pro spouštění cheatů, které se načítá během každého startu hry. Takže vaší hře nehrozí žádné nebezpečí. Je to podobná funkce, jako když jste ve hře zadávali cheaty ručně přes Ctrl+Shift+C. See Them 2 šetří váš čas - už žádné ruční zadávání :o).

Pokud používáte odstraňovač cenzury, See Them 2 přidá soubor censor.package do Downloads (pokud se rozhodnete cenzuru vypnout) a nebo tento soubor smaže (pokud ji chcete zapnout zpět). Pokud jste pokročilí hráči a používáte svou vlastní konfiguraci pro spouštění cheatů (userStartup.cheat), bude tento soubor nahrazen (nebo smazán při nadbytečnosti).

See Them 2 nevyžaduje žádné další knihovny ani programy ke svému běhu, poběží na jakémkoliv PC. Taktéž nepotřebuje žádný konfigurační soubor, neukládá data do systémových složek, nezasahuje do registru Windows, neshromažďuje informace o uživatelích ani neposílá žádné informace autorovi či jiným osobám přes internet.

Jak se program odstraní ?

Pokud potřebujete program odstranit, jednoduše vypněte všechny 4 cheaty (takže v rohu každého obrázku v programu svítí červené X) a pak už jen smažte všechny soubory, které jste rozbalili z archívu.

Co když si stáhnu novou verzi programu, či nainstaluji nový datadisk ?

Pokud si stáhnete novější verzi See Them 2, uložte ji místo starší verze programu a nahraďte případné rozbalené soubory novými. Potom program spusťte - on už vše zařídí.

V případě instalace nového datadisku zase stačí program jen spustit - See Them 2 při každém svém startu zjišťuje, jaké datadisky jsou nainstalovány, a podle toho mění příslušná nastavení.

Quaxiho odstraňovač cenzury (který See Them 2 používá) zasahuje do herní vrstvy, která se stará o pokročilé grafické efekty. Pokud se projeví drobná nekompatibilita s novými datadisky (např. chybějící nové grafické efekty, pokud byly nějaké přidány), jednoduše vypněte odstraňovač cenzury (nahaté Sims) v See Them 2.


See Them 2 - (C) 2005 - 2008 Dave Luv web: Simsky e-mail: Simsky(a)seznam.cz